مهلت ارسال آثار به مرحله نهایی پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان تمدید شد

مهلت ارسال آثار به مرحله نهایی پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان تمدید شد

مهلت ارسال آثار به مرحله نهایی پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان تمدید شد

به گزارش نای، جشنوارهپانزدهم ملی موسیقی جوان به دبیری هومان اسعدی و مشارکت گستردۀاستادان موسیقی کشور به صورت مجازی و در چهار بخش «موسیقیدستگاهی ایران»، «موسیقی کلاسیک»، «موسیقی نواحی ایران» و«آهنگسازی» برگزار می‌شود. در داوری مرحله اول این دوره از جشنواره،۱۱۲۰ نوازنده و خواننده به مرحله نهایی راه یافتند که بنا بر تقاضای آنها، مهلت ارسال آثار به مرحله نهایی تا ۳۰ آبان ماه تمدید شد.

راه یافتگان به مرحله نهایی میبایست آثار خود را بر اساس رپرتوار تعیین شده  تا تاریخ ۳۰ آبان ماه در سامانه بامکبارگذاری کنند.

گفتنی است این زمان دیگر تمدید نخواهد شد و پس از بررسیو ارزیابی آثار ارسالی توسط هیئت‌های داوری، اسامیمنتخبین در اختتامیه جشنواره اعلام خواهد شد.

اسامی برگزیدگان بخش‌های موسیقی نواحی، آهنگسازی و آفرینش در تکنوازی بواسطه تک‌مرحله‌ای بودن این بخش‌ها، همانند بخش موسیقی دستگاهی و کلاسیک در اختتامیهپانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان اعلام میشود.

با توجه به شروع بیماری کرونا؛ پانزدهمین دوره جشنواره ملی موسیقی جوان همانند سال گذشته، به صورت مجازیبرگزار میشود.

هرگونه تغییر احتمالی در روند برگزاری جشنواره از سوی روابط عمومی، سایت رسمی جشنواره به نشانی nfym.ir و صفحه رسمی اینستاگرامجشنواره@nfym.iran اعلام خواهد شد.

پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان پاییز امسال به دبیری هومان اسعدی و مشارکت گسترده استادان موسیقی ایران با حمایت دفتر موسیقی و معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،توسط انجمن موسیقی ایران و با همکاری بنیاد رودکی برگزار می‌‌شود.